Zobacz:

 

Czy wiesz, że

"Dzięki nam możesz zobaczyć to czego nie widać gołym okiem"

DoradztwoEnergetyczne.pl

Świadectwa energetyczneOferujemy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa energetycznego. Naszą misją jest promowanie nowych, energooszczędnych i proekologicznych rozwiązań w budownictwie oraz termomodernizacji istniejących budynków. Specjalizujemy się w profesjonalnym sporządzaniu świadectw energetycznych, audytów energetycznych do celów termomodernizacji i w usługach termowizyjnych. Nasza domena to wysoka jakość usług, rzetelność i krótki termin realizacji za atrakcyjną cenę.

Ceny usług kamerą termowizyjną wynoszą:

Podane ceny są cenami orientacyjnymi netto. Mogą się one różnić w zależności od ilości wykonanych zdjęć. Cena za raport zależna od jego pracochłonności.

Ceny zawsze ustalamy indywidualnie

Orientacyjne ceny uzyskania świadectw energetycznych wynoszą:


Powyższy cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane o ofercie mają jedynie charakter informacyjny.

Ostateczna cena zależy od wielkości budynku, jego przeznaczenia, stopnia skomplikowania, kompletności istniejącej dokumentacji technicznej

Podane ceny są cenami orientacyjnymi netto. Mogą się one różnić w zależności od kompletności posiadanej dokumentacji techniczno-budowlanej budynku, stanu faktycznego budynku i położenia geograficznego.

W przypadku braku dokumentacji techniczno-budowlanej lub dużych rozbieżności faktycznego stanu obiektu budowlanego z dokumentacją techniczno-budowlaną niezbędne jest wykonanie inwentaryzacji obiektu. Wyżej podane ceny nie zawierają kosztów inwentaryzacji.

Przy podjęciu długoterminowej współpracy oraz realizacji dużych lub powtarzalnych zleceń oferujemy Państwu bardzo korzystne rabaty.

Działamy na terenie całej Polski


Jesteśmy do Państwa dyspozycji - Zapraszamy.

Click for Gdańsk, Polska Forecast

DoCerTe

DoradztwoCertyfikatyTermowizja

Jolanta Chmielewska

Tel.792 781 944 | docerte@gmail.com


Nasi przedstawiciele:

Pomorze:
Tel. 727 586 318 | docerte3miasto@gmail.com

Mazowsze:
Tel. 727 586 317 | docertesiedlce@gmail.com

Podbeskidzie:
Tel. 727 404 443 | docertebielsko@gmail.com